کاردانی

عکاسی:

فارغ التحصیلان در این رشته می توانند در نهاد هایی که عهده دار تبلیغات و ارتباط جمعی هستند به عنوان خبرنگار و عکاس و یا در مرکز علمی ، هنری و صنعتی در کنار کارشناسان و متخصصان علوم مختلف به عکاسی در زمینه های تخصصی بپردازند.

نقاشی  ایرانی :

سبک های گوناگون نقاشی ایرانی از جمله تذهیب ، تشعیر ، حاشیه سازی ، جدول کشی ، گل و مرغ و... را شامل می شود که درواقع در آن هنر مند نگارگر آنچه را که در پرده خیال دیده است به تصویر می کشد و در این راه با بهره گیری از تعالیم اسلامی به خلق اثر هنری ایرانی اسلامی می پردازد.

مترجمی آثار دیداری و شنیداری:

جوامع مختلف به منظور پیشرفت های چشم گیر در زمینه های گوناگون سعی در فراگیری زبان های متعدد می نماید از این رو آموزش زبان و دیگر شاخه های آن به عنوان اولین زبان بین المللی جهان هدف بسیاری از کشور ها می باشد.

تکنولوژی آموزشی :

با توجه به کاربرد روز افزون رایانه در آموزش ، یک تکنولوژیست می تواند در تمام سطوح تحصیلی و برای تمام دروس نرم افزار های مناسبی را طراحی و تولید نماید. عده ای از فارغ التحصیلان نیز جذب وزارت ارشاد و یا کانون فکری کودکان و نوجوانان می شوند.

سینما:  

سینما رسانه ای دیداری، شنیداری مبتنی بر تکنولوژی است که بوسیله آن فعالیت های اقتصادی صورت می گیرد که البته قابلیت هنری ارزش آن را دو چندان می کند. دانش آموختگان این رشته می توانند در زمینه های مختلف از جمله جذب در مرکز صدا وسیما ، تاسیس شرکت های سینمایی ، ساخت و تولید فیلم ، تیزر های تبلیغاتی و ... به فعالیت بپردازند.

شامل زیر رشته های ذیل می باشد:

   1. تدوین فیلم

   2. تصویربرداری

   3. کارگردانی

   4. بازیگری

گرافیک: 

گرافیک حیطه ای از هنر های تجسمی است که دارای کاربرد های متنوع وگسترده است . دانش آموختگان این رشته می توانند به عنوان کار آفرین اقدام به اشتغال زایی نموده ویا جذب محیط های بازار گردند.

امور فرهنگی:

امور فرهنگی در قالب آموزش های مهارتی به برنامه درسی اطلاق می شود که دانشجویان با کسب مجموعه ای از دانش و مهارت های علمی در امور فرهنگی و زمینه های مرتبط بتوانند امور محوله را در مشاغل گوناگون به گونه ای شایسته و کارشناسی شده ایفا نمایند.


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه فرهنگ و هنر شماره یک مشهد می باشد .

طراحی شده توسط شرکت فنی مهندسی اورکام